יעלה איבגי - מפתחת זרם האדריכלות הסינרגית

אם עליי לתאר את עצמי בקצרה אומַר שאני תלמידה של החיים,יוצרת, חולמת ו… חוקרת. אופטימית בנשמה ומאמינה שהכול אפשרי!

הרומן שלי עם עולם האדריכלות החל מגיל צעיר, כילדה אהבתי מאוד לבנות בתים מלגו. כשבגרתי מעט החלו להעסיק אותי שאלות רבות על מהות קיומנו, ואני זוכרת את עצמי מתגנבת לחדרה של אִמי וקוראת בסתר את ספרי הפסיכולוגיה שלה.

הבחירה בלימודי אדריכלות בטכניון היתה מאוד ברורה עבורי. אדריכלות מרגשת אותי כיוון שהיא מכילה את שתי האהבות הכי גדולות שלי: עיצוב ויצירה לצד עיסוק בנפש האדם.

מאז שהקמתי משרד אדריכלות עצמאי בשנת 2000, בנוסף להתפתחותי המקצועית הקדשתי משאבים רבים גם להתפתחותי האישית והרוחנית. חקרתי את נפש האדם ואת חוקיות היקום, ורכשתי כלים מעולמות הפילוסופיה הטאואיסטית, פאנג שואי מתקדם, אסטרולוגיה ונומרולוגיה סינית, NLP, תטא הילינג.

הפכתי להיות מומחית למטאפיסיקה סינית ומטפלת מוסמכת בתטא הילינג. ארגז הכלים העצום הזה התווסף לניסיון הרב שצברתי כאדריכלית ומעצבת, ובאופן טבעי העולמות הללו התחברו והשתלבו בחיי ובעבודתי כל הזמן…השילוב הזה הגיע לשיאו ברגע מכונן אחד של השראה בו הבנתי שהשליחות שלי היא לאחד ולתרגם את כל אוצר הידע הזה למתודה חדשה המשלבת את עולם החומר עם עולם הרוח, וכך נולד זרם האדריכלות הסינרגית.

כבר שנים שאני יוצרת בתים עם נשמה, ובכל פעם אני מוקסמת מחדש מהתוצאות שמדברות בעד עצמן: בית מדויק ומבורך שמרגיש לדייריו כמו כפפה ליד, והשפעתו הטובה הנמשכת לדורי דורות. ההצלחות האלה עושות להן כנפיים וגורמות לעוד ועוד לקוחות להגיע אליי.

לאתר של יעלה   www.yeela-d.com

אשמח לראותכם מצטרפים לבוגרים שלנו והופכים להיות מעצבים ואדריכלים המטביעים
את חותמם ומשפיעים לטובה על חיי אנשים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת PURE…
בואו נאיר ביחד את הדרך !

התקשרו 1700-70-96-99
או השאירו פרטים כאן….
ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם בהקדם!